Info

Na přání vytvořím soubor fotografií:

 

– Postavy i portrétová fotografie

– Fotografování v exteriéru, interiéru

– Svatební fotografie

– Firemní a společenské akce

– Sportovní a pohybové aktivity

– Reportážní a dokumentární fotografie

– Produktové fotografie a výrobní procesy

– Fotografování přírody, zahrad i rostlin

– Fotografování zvířat

– Snímky dekorací, designu a exponátů

– Foto architektury, památek a zajímavostí

– Záběry krajiny

                                               … a další motivy.

 

Nabízím služby fotografa pro Ústecký, Liberecký, Středočeský kraj a také Prahu. V podstatě ale přijedu kamkoliv. Fotím zejména kulturní, sportovní, firemní i soukromé události, akce, svatby, produktovou a reklamní fotografii, postavy, portréty, krajinu a jiná témata. V interiéru i exteriéru.

 

Nabízím i další služby. Upravím vaše fotografie z dovolené, nebo svatby, koncertu, firemní či jiné akce. Vytvořím grafický návrh plakátů, reklamních bannerů, nové logo společnosti. Dle výběru sestavím i fotoknihu v preferovaných systémech. Koláže, tabla, nástěnky a další projekty také nejsou žádný problém. Všechny práce a fotografování jsou především o dohodě. Jsem otevřený různým experimentům. V neposlední řadě jsem schopen vypracovat také sérii fotografií zvláštního charakteru dle speciálních požadavků klientů.

 

Specializuji se především na akce, oslavy, svatby, kulturní, společenské a firemní večírky, koncerty, sportovní aktivity, hry, různé soutěže, dokumenty z akcí škol, měst a obcí, spolků, zájmových skupin. Na přání však fotografuji i portréty, postavy, oblasti, přírodu, objekty, zvířata i dopravní prostředky. Záběr je to široký, ale vždy se snažím maximálně vyhovět požadavkům zadavatele konkrétní zakázky a dávám do toho vše, co mám k dispozici. Talent, znalosti a samozřejmě techniku a technologie. Práce fotografa totiž samotným pořízením snímků ani zdaleka nekončí. Úprava a kompletní postprodukce je totiž neméně důležitá.

Sdílení stránky nejen na sociálních sítích: